| FARCRY.CZ | WAT-CLAN.COM | FARCRY2.CZ | FARCRY3.CZ |

!! Vítáme vás na webu o akční hře FARCRY 2 !!

:: K webu
:: FARCRY2MAPS
:: INFORMACE
:: GALERIE
:: KE STAŽENÍ
:: WEBY
:: REKLAMAFAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)

:: ARCHÍV NOVINKY ČERVEN - LISTOPAD 2009 ::


SRAZ ZABIJÁKŮ FCCZ - PITBULLS - KOCOUŘI

Zdravím,

Takže začínáme s "reportáží" a společným fotem...:))

sraz

A tady najdete celou stranu fotek ve screenshotechUPDATE: Sraz je u konce, všichni se rozjeli do svých domovů a i když jsem tam nebyl, vypadá to, že bylo o celou bandu skvěle postaráno takže -

DÍKY LÁDÍNKOVI A CELÉ EKIPĚ CHATY KAROLÍNKA !!!!

Pomalu se začíná zpracovávat dokumentace a jako první tady máte cca 12 minutové mp3 z sobotního Team speaku stahujte zde:

"SRAZ TS.mp3"


No a zde je slíbené video. Je to sestřih materiálu od Ládínka + něco navíc :))
Snad se Vám to bude líbit...?!A poslední na co čekáme jsou fotky od Petráše, myslím, že budou exclusivní...

Přidal:Pac!ent ® | Dne: 20.listopadu/2009 | Čas: 22:00 | Zdroj:FCCZ


WGT

WGT
Zdravím,

Vážení hráči hry Far Cry 2, náš klan {FCCZ} se pravděpodobně zúčastní příštího turnaje WGT (World GameMaster Tournament) na veletrhu Digitex, který se bude konat příští rok.

Co je WGT? WGT je jeden z největších herních turnajů na světě, na kterém se účastní špičkový hráči počítačových her a mezi sebou porovnávají své síli v jednotlivých PC hrách.


WGT WGT


Přidal: Cecik | Dne: 14.listopadu/2009 | Čas: 10:22 | Zdroj: {FCCZ}


KLANOVCI vs ŠPINAVCI

Zdravím,

Jak těžký může být život kameramana můžete posoudit sami ze záznamu z naší další společné akce, jejíž organizace se opět ujal Jidáš a tak mu za to jistě patří naše díky.
Naše rozšiřující se řady nám opět dovolili zaplnit zamklý server a chtěl bych využít této příležitosti k tomu, abych vyjádřil svou radost z toho, že rok a půl tvrdé práce na tomto webu, správě serveru, tvorbě map atd. přináší svoje ovoce. Chci tedy poděkovat všem, kteří k tomu nějak přispěli a doufám, že sem všichni rádi vracíte.
Dnes je shodou okolností "Den válečných veteránů" a nemohu si odpustit malou poznámku k někomu, kdo k této partě vždy neodmyslitelně patřil.

Bullite - WELCOME BACK !!!
Doufám, že na dalším videu bude i Tvoje řádění.. ! :))

Takže "have fun", doufám, že se Vám bude videjko líbit.Přidal:Pac!ent ® | Dne: 11.října/2009 | Čas: 8:00 | Zdroj:FCCZ


SEVER vs JIH

Zdravím,

Takže díky Jidášovi za zorganizování další akce na serveru FCCZ, tentokrát Sever vs Jih. Byla to opět fajn párty a doufám, že si se zvyšujícím se počtem zájemců budeme moci příště zase dovolit zamknout server. Díky tomu, že byl zamknut, jsme si mohli dát plnokrevnou "pistol fight" a tady je z ní malý záznam.

UPDATE: Nová verze, s upraveným zvukem atd.Přidal:Pac!ent ® | Dne: 3.října/2009 | Čas: 8:00 | Zdroj:FCCZ


Krásných 15


Radujme se a oslavujme !!!
Wassermannek právě vstoupil do nejlepšího období svého života, jelikož dosáhl magických 15 let !! :))
Všechno nejlepší draku !! Jsme rádi, že jsi tady s náma !!!
Jen už se přestaň zlepšovat, protože nás už pěkně proháníš.. :)))Přidal:Pac!ent ® | Dne: 23.září/2009 | Čas: 12:30 | Zdroj:FCCZ


Server 1.FCCZ for all

Zdravím,

Již nějaký ten měsíc provozujeme server FCCZ pro Far Cry 2. Snažíme se krom map, statistik a dalších nastavení nabídnout hráčům to nejlepší, co Far Cry 2 nabízí, včetně co nejlepšího zabezpečení proti cheaterům.
To je zajištěno spuštěným punbusterem a programem MD5Tool. Vzhledem k tomu, že však již v obou aplikacích nebyla dlouhou dobu provedena aktualizace, můžeme se na něho spolehnout čím dál tím méně. Mnohem větší důležitosti tedy nabývá administrace serveru. A to nejen proto, že případné porušování pravidel a v tom horším případě cheatování, je hráč přítomným administrátorem vyhozen (zabanován), ale také proto, že si tím server získává postupně důveru poctivých hráčů a je tedy více navštěvován, což si myslím všichni přejeme. S tím ovšem souvisí také to, že se na něho čím dál častěji vrací zkušení hráči a obstát na něm vyžaduje čím dál tím víc schopností.
Čas od času se však vyskytnou případy, že jsme na pochybách, zda-li hráči, jež svými výkony výrazné vybočují z průměru, hrají čistě. Nechci jmenovat ostatní, není to myslím třeba, ale jméno Grimburgoth je myslím vzorovým příkladem takové situace.
Jsem rád, že aniž by ho o to kdokoliv z nás žádal, udělal nekolik videí ze hry a poskytl nám tak všem příklad toho, jak se dá hrát i bez "nepovolených prostředků".
Mě osobně velmi záleží, aby jste se na serveru cítili dobře a doufám, že Vám jeho videa pomohou lépe akceptovat ty hromady zabítí, které na našem serveru rozdává. Třeba si ta videa někdo pustíte víckrát a bude Vás to inspirovat ke změně stylu Vaší hry. A v neposlední řadě - snad to může být i signálem pro ostatní nadprůměrné hráče, že na tomto serveru hrají lidé, kteří disponují minimálně dostatečnou dávkou infomací na to, aby zde mohli hrát bez obviňování z cheatování apod.
Mimochodem, kdo si přečetl jakou "kariéru" hráče má již Grimburgoth za sebou, nebude se zřejmě příliš divit jeho schopnostem....
Pro ty co nemluví anglicky překlad části toho, co na svůj "YouTube channel" napsal:

"V průběhu let jsem byl několikrát požádán o to, abych udělal video ze hry a to z několika důvodů. Někteří se chtěli něčemu přiučit, což je dobré. Někteří se chtěli jen podívat, což je taky v pohodě. Ale někteří, a to zejména ve Far Cry 2, mě obviňují z cheatování a chtějí jako důkaz, že hraju bez cheatů, vidět nějaké mé video ze hry. No, takže by na tomto kanálu mohlo být něco pro každého z nich."

Jedno video z našeho serveru a přítmnosti několika z Vás dávám přímo sem.
Ostatní videa na "Grimburgoth YouTube channel"And, thx mate that you made it, we realy care about how people feel on our server, because we are some kind of "good family" here, and if some of them have had any doubts, it will decrease or remove them.
But Iam sure that we will still sometime shout "how the f*** hell is that possible... ?!?! Lol:)) But dont worry, of course you are still welcome there.. :)) See you arround.Přidal:Pac


Přidal:Pac!ent ® | Dne: 29.října/2009 | Čas: 17:30 | Zdroj:FCCZ


Párty Veteráni vs Mlaďasové

Zdravím,

Takže třetí akci máme za sebou a i když zase není zřejmé, který tým vyhrál, tak se dá myslím prohlásit, že mladí mají trochu obtíže s "docházkou", protože jsme tam byli až na pár světlých vyjímek skoro samí "veteráni". Proto není jasné, která věková kategorie zvítězila, jelikož týmy byly složené dle aktuální potřeby
Tentokrát se ujal záznamu ze hry Jidáš, za což mu moc děkuji a dávám tedy k dobru jeho video - část akce na mapě Graveyard Party 2
Také diponuji nějakým "materiálem" a tak až se mě ho podaří zpracokuji a dávám tedy k dobru jeho video - část akce na mapě Graveyard Party 2
Také diponuji nějakým "materiálem" a tak až se mě ho podaří zpracoarcry2-multi-hrbitov/lifodh3nhvaa7xqh/embed" width="364" height="295" frameborder="0" scrolling="no" title="FarCry2 multi HŘBITOV">

Video z focení myslím nepotřebuje absolutně žádný komentář.. !!! :)))A do třetice všeho dobrého - "pistol fight" na Tulebyho CoD4 Shipment.Přidal:Pac!ent ® | Dne: 6.října/2009 | Čas: 10:00 | Zdroj:FCCZ


Druhá CZ - SVK párty

Zdravím,

Byla to opět fajn párty a doufám, že si dáme brzo znova, a snad i s větší účastí ze Slovenska.
Jak to vypadá, o víkendu se chystá "vraždění neviňátek" v podobě zápasu "veteráni vs mlaďoši" a to bude jistě mazec..!

Takže tady máte video.Jako bonus cca 6 minutové mp3 ze hry stahujte na tomto odkazu:

"CZ-SVK párty mp3"


Přidal:Pac!ent ® | Dne: 29.září/2009 | Čas: 20:00 | Zdroj:FCCZ


Udržba hlavního serveru Far Cry 2Na "oficiálním fóru Ubisoftu" informoval ATMON o tom, že v úterý 29.9.09 od půlnoci do šesti ráno montrealského času, což pro nás znamená od 6:00 do 12:00 středoevropského času, bude vypnut z důvodu údržby databáze map hlavní server Ubisoftu.
To se týká všech platforem, čili PC, X360 a PS3.
Myslím, že by nás to nemělo nijak obtěžovat, to jen pro případ, že by jste chtěli dopoledne místo práce/školy pařit anebo uploadnout novou mapu... :))Přidal:Pac!ent ® | Dne: 24.září/2009 | Čas: 14:00 | Zdroj: Ubisoft


Lalo

Zdravím,
Lalo já to nebudu okecávat. Všechno nejlepší chlape !! Jsem rád, že jsi tady s náma !!! Doufám, že Ti doma k narozkám nachystali k počítači basu dobrého piva, aby jsi od toho nemusel odbíhat :)))Přidal:Pac!ent ® | Dne: 23.září/2009 | Čas: 19:45 | Zdroj:FCCZ


První CZ - SVK párty

Zdravím,

Tak jsem zpracoval to něco málo co jsem stačil "natočit" a tady to máte...
Bylo to skvělý a doufám, že to nebylo naposled a to hlavně proto, že nikoho nezajímalo, kdo vyhrál, protože hlavní je si "zapařit" s partou dobrej chlapů.. !

Díky za skvělou hru !!!UPDATE:

Zapoměl jsem večer, že jsem ze začátku chvíli nahrával Team Speak, tak si to můžete stáhnout a pobavit se ještě jednou...:)) Jsou to jen "vybrané pasáže", cca 4 minuty.

"CZ-SVK párty mp3"

Žebříček hráčů - LEADERBOARDS

Zdravím,


Jelikož nejsou servery FCCZ spuštěny pro hodnocenou hru, nezabýval jsem se nikdy žebříčkem hráčů na hodnocené hře. Dnes jsem ale zjistil, že krom toho, že můžete sledovat žebříčky hráčů v menu hry, je možné žebříček procházet také na webu.Na oficiálním webu hry je sekce LEADERBOARDS, kde můžete vidět žebříčky hráčů pro všechny platformy a rovněž můžete pomocí vyplnění pole FILTER vyhledat svoje vlastní statistiky.
Je zde však nutné zvolit příslušnou platformu, na které hrajete a vyplnit vaše přihlašovací jméno na účet Ubisoftu.


Je zde však nutné zvolit příslušnou platformu, na které hrajete a vyplnit vaše přihlašovací jméno na účet Ubisoftu.
Trvalý odkaz na žebříček jsem umístil do levého panelu "INFORMACE" , aby jste k němu měli pohodlný přístup přímo z tohoto webu.

Co se týká statistik ze serveru FCCZ, myslím že Vám již dnes mohu oznámit, že ve spolupráci s našimi americkými kolegy z "Openworldgames" připravujeme spuštění aplikace, která bude herní statistiky z našeho serveru zaznamenávat a které zde poté budou trvale umístěny a automaticky aktualizovány. Kdy přesně to bude zatím nedokážu říct, ale snad to bude co nevidět.

Přidal:Pac!ent ® | Dne: 30.srpna/2009 | Čas: 11:00 | Zdroj:Ubisoft


CRYENGINE 3 - nový král na obzoru ?

Zdravím,


Všem pravověrným fanouškům Far Cry není třeba pojem CRYENGINE představovat (Far Cry = Cryengine 1, Crysis = Cryengine 2), avšak jeho poslední verze, tentokrát s pořadovým číslem 3. opravdu stojí za pozornost.
Následující dvě videa jsou z poslední prezentace enginu na herní výstavě.
Jak je z dech beroucí prezentace nového enginu vidět, Crytek se vydal cestou, kterou již nastoupil Ubisoft DUNIA enginem (Far Cry 2) a sice tu, že tvorba hry (nebo chcete-li mapy) umožňuje "live testing" a především - segment herních konzolí nabývá na čím dál tím větší důležitosti. Což je skutečnost, kterou hráči na PC nemusí nutně vnímat jako mínus, ale naopak jako plus, jelikož se tvůrci software musí mnohem více zaměřit na lepší optimalizaci a uživatelské rozhraní, jež se po těchto změnách stává přístupnější pro mnohem širší vrstvu hráčů.

Jak můžete z následujících videí vidět, jsou možnosti CRYENGINU 3 obrovské a dá se předpokládat, že nabídne majitelům her s editorem map mnohem více, než například to co přináší se svým editorem Far Cry 2.
Bude se jednat o hry pro něž bude uvolněn kompletní SDK (software development kit, v tomto případě Cryengine 3..) anebo editor map postavený na jeho základu.
Zatím je jistá Crysis 2, jejíž vydání bylo před několika dny oficiálně oznámena a jejíž vydání se dá očekávat v průběhu roku 2010.

Je také možné, že nastupující engine donutí Ubisoft k uvolnění DUNIA enginu, otázkou však zůstává, nakolik je již touto novou technologií překonán.
Rozhodně se ale máme na co těšit. A to je dobře..!!!
UPDATE:

Na Ign.com přibylo další video, kde jsou možnosti CRYENGINU 3 podrobněji představeny v 10 minutovém demu, a kde Cevat Yearli mimo jiné říká: "Dám ruku do ohně za to, že v současnosti není nikdo, kdo by se kvalitě, v jaké hra tvořená tímto enginem jede, byť jenom přiblížil."

Myslím, že mu můžeme věřit.
CRYENGINE 3 bude uvolněn do prodeje pro tvůrce her a dalších software v měsíci Září 2009.
Přidal:Pac!ent ® | Dne: 18.srpna/2009 | Čas: 17:00 | Zdroj:IGN


cHYBA FÓRAUPDATE: 13.8.09
Fórum je opět v provozu, takže díky Tomášovi (alias Trosovi) a Cecikovi za rychlou akci, která se obešla bez ztráty dat na fóru.
Good job !

Zdravím,

Omluvte prosím dočasný výpadek fóra na našem webu, který je způsoben technickou závadou na serveru, ze kterého fórum běží.
Probíhající opravu můžete při troše štěstí sledovat na "live image" z Casablancy.
Snad se to podaří brzo zprovoznit.Přidal:Pac!ent ® | Dne: 13.srpna/2009 | Čas: 9:00 | Zdroj:fccz


21 KILLING SPREE

Zdravím,Náš spoluhráč a kamarád Adromaide v akci se svou oblíbenou zbraní...!Přidal:Pac!ent ® | Dne: 8.srpna/2009 | Čas: 16:00 | Zdroj:Rebels_Adromaide


Výpadky serveru Far Cry 2 - UPDATE č. 5

UPDATE 5:
Pondělí 3.8.09 18:00


Na "oficiálním fóru" community developer ATMON informoval o tom, že zítra
4.8.2009 v 20:00 bude vypnut hlavní herní server Ubisoftu.
Toto ohlášené vypnutí má souvislot s řešením nestability serveru.


Jak dlouho bude server vypnut nebylo oznámeno, ale předpokládejme, že to minimálně dvě hodiny budou.
Pokud na tom budeme hledat něco pozitivního, pak jistě to, že se to snaží řešit a také že to oznamují s předstihem. To že tomu tak v předchozích případech vždy nebylo, jsme silně kritizovali a tak doufejme, že to je známka "posunu tím správným směrem". A především doufejme, že se online servis zlepší, i když je třeba konstatovat, že poslední týden již byl server stabilní.Přidal:Pac!ent ® | Dne: 3.srpna/2009 | Čas: 18:00 | Zdroj: Ubisoft


Vše nejlepší Pac!ente !!!!!Přidal: Cecik | Dne: 30.července/2009 | Čas: 11:07 | Zdroj:vlastní


Váš účet byl odpojen od serveru Far Cry 2 - UPDATE č. 4

UPDATE 4:
Pátek 24.7.09 16:00


Na "oficiálním fóru" se opět community developer ATMON a community manager UBI.Vigil vyjádřili k situaci s padáním serverů:
"As a follow on to the issues raised here and via tech support, we monitored our servers' activities but weren’t able to solve the problem immediately. We are currently conducting a series of tests and you may experienced servers downtime during this period. We want to apologize for the inconvenience, and we will further update you on the situation as soon as possible."

Tzn: "V souvislosti s čím dále častějšími výpadky serverů a za asisitence naší technické podpory sledujeme servery, ale nebyli jsme zatím schopni problém neprodleně odstranit. V této fázi provádíme sérii testů a v jejich průběhu můžete očekávat další výpadky serverů. Chtěli bychom se za způsobené obtíže omluvit a budeme Vás co nejdříve informovat o situaci, jakmile to bude možné."

Ubisoft tedy zjevně neví, v čem je problém a proč servery vypadávají a tak bude zřejmě ještě nějakou dobu trvat, než se dočkáme odstranění problému.
Pro mě osobně to znamená pokračování v častých kontrolách běhu serverů a velkou trpělivost (od přírody trpím jejím nedostatkem...) a od Vás to vyžaduje jen tu trpělivost.
Snad ji máme dost a snad to nebude trvat moc dlouho... Far Cry 2 za to myslím stoji...!!
Přidal:Pac!ent ® | Dne: 24.července/2009 | Čas: 16:00 | Zdroj: Ubisoft


Video z multiplayeru Far Cry 2

Zdravím,Našel jsem si chvilku na editaci nahrávky hry v multiplayeru, a tak se podělím... :)))Přidal:Pac!ent ® | Dne: 21.července/2009 | Čas: 12:30 | Zdroj:vlastní


Váš účet byl odpojen od serveru Far Cry 2 ... !!!

UPDATE 3:
neděle 20.7.09 23:00Serveru Ubisoftu pro sdílení map je již opraven a mapy jde opět stahovat. Znamená to tedy, že jsem servery opět nastavil na obvyklé mapy + jsem přidal mapu Myst 4 Hill
Tak se tam doufám brzo uvidíme !

UPDATE 2:
neděle 19.7.09 11:00


Na serveru Ubisoftu pro sdílení map se objevil další problém a to znamená, že prakticky nemůžete hrát žádné mapy, které nemáte ve svém počítači stažené, jelikož je není možné ze serveru stáhnout. Proto se včera nemohl nikdo připojit. Pokusil jsem se změnit některá nastavení, ale nebylo to nic platné. Tento problém mají všichni, jak se můžete na ofic. fóru přesvědčit. Znamená to tedy, že jsem musel naše servery nastavit jen na UBI mapy...... Jak to spraví, vrátím to zpět.

UPDATE:


Na "oficiálním fóru" se již community developer ATMON k celé situaci vyjádřil
"Since last week-end we observed disconnections on the Far Cry 2 PC servers. We will do a restart tomorrow morning that should fix things up for a while. We will also investigate this issue more deeply in the coming weeks, in the meantime a weekly restart will be scheduled to limit the issues (15 min downtime). We will keep you up to date on the progress and we deeply apologize for the inconvenience.
Thank you for your patience".


Neboli že od minulého víkendu jsou pozorovány časté výpadky serveru a proto bude hlavní server zítra ráno (sobota 17.7.09) restartován. což by mělo na čas problém vyřešit. Mezitím se bude sledovat proč se tak děje, a pracovat na odstranění. Než se toho dosáhne, budou servery pravidelně restartovány (respektive vypínány na 15 minut). Omlouvají se za potíže a prosí o trpělivost....
Kolikrát jste za posledních pár dní museli během hry číst tuto větu... ?!?! Já mockrát a musím se přiznat, že mě to začíná FC2 docela znechucovat. Jen dnes jsem restartoval servery pětkrát a již třikrát jsem byl odpojen, protože hlavní server Far Cry 2 spadl.
Co se v Ubisoftu děje a jak si představují zákaznickou podporu to nevím, ale mohu Vás ujistit, že na "oficiálním fóru" už došlo na hodně tvrdá slova. Nebylo by to nic zvláštního, kdyby nebyli jejich autory i Ti nejskalnější příznivci hry, mezi které myslím také patřím.
Myslím, že má Ubisoft posledních pár dní na to, aby s tímto stavem něco zásadního udělal, jelikož pokud k tomu nedojde, tak je dle mého soudu osud hry zpečetěn....


Přesto znovu díky všem za podporu a za to že sem pořád chodíte a pochpitelně pořád platí, že jste všichni na serverech, webu a Team speaku FCCZ vítáni...!!!

Přidal:Pac!ent ® | Dne: 16.července/2009 | Čas: 16:00 | Zdroj: FC2


Překlad souboru "Čti mě" pro FarCry2serverlauncherMožná že se najdou konečně lidé, kteří budou ochotni a schopni spustit další český server pro Far Cry 2 a aby to případně měli snazší, přeložil jsem celý soubor "Read me" do češtiny. Přidal jsem také stranu s příkladem nastavení konfigurace serveru.

Soubor "Čti mě" si zde můžete stáhnout.

"FarCry2Serverlaucher Read me CZ.pdf"Přidal:Pac!ent ® | Dne: 20.června/2009 | Čas: 16:00 | Zdroj: Pac!ent


Patch 1.03 je konečně tady !!Tak jsme se konečně dočkali, patch 1.03 je zde !!!!

UPDATE:
4.5.2009 21:30 - Server je zapnut zpět do původního stavu s přidáním Hardcore modu !!!!.


"PATCH 1.03 PRO FAR CRY 2"
Součásti patche 1.03

Single Player
Oprava padání hry které se objevovalo při některých záchvatech malárie
Oprava změny míry poškození zdraví v závislosti na zvolené obtížnosti při přepnutí úrovně během hry
Oprava problému s kameerou pohledu, kdy hráč použije minomet v blízkosti překážky (skály)
Multiplayerr
Přidání možnosti hrát hodnocenou hru na vybraných mapách od uživatelů
Přidání počtu smrtí hráče ve výsledkové tabulce
Změna rovnováhy modelu a poškození (účinnosti) zbraní, tj:
-mírné zvýšeni přesnosti všech zbraní
-mírné zvýšeni vzdálenosti pro "krátká vzdálenost poškození" u většiny zbraní
-snížení poškození zásahem ze všech odstřelovacích pušek
-snížení poškození zásahem granátu z MGL-140
-snížení poškození zásahem granátu z M79
-snížení poškození výbuchem IED
-snížení poškození zásahem plamenometu v prvním kroku

Přidání zobrazení kapitána týmu ve výsledkové tabulce(pouze váš tým)
Hráči mohou zůstat připojeni k jednomu serveru při hodnocených zápasech
Přidání tlačítka "rychlé hry" při výběru map v menu uživatelských map
Oprava okamžitého respawnu vozidel na stejném místě po destrukci vozidla výbušninou
Oprava odpojování od serveru, po kterém se server nezobrazil v nabídce serverů
Oprava zprávy o smrti hráče, která se opakovaně nezobrazovala
Oprava něketrých problémů s interakcí hráče s objekty
Oprava problému kdy manuál zbraně nezpřístupnil navýšení zásobníku
Oprava problému kdy při léčení druhého hráče bylo spuštěno léčení vlastního hráče
Oprava problému s obdržením diamantů při hodnocené hře
Oprava problému, kdy hráč nebyl po hře dotázán zda-li chce mapu uložit
DLC oprava problému při používání kuše

Dedicated server
Přidána vzdálená správa pro server
Odstranění nestabilního uživatelského rozhraní serverlauncheru
Redukce nároků na procesor o přibližně 80%
Redukce nároků na paměti o přibližně 50%

Speiální součásti
Přidání "HARDCORE MODU", který přináší nový model poškození, kdy mají všechny zbraně za účelem dosažení realismu mnohem větší učinnost

+
Aplikace Dedikovaný server pro Linux :
"Stáhnout SADS pro Linux (493mb)"


"Stáhnout PATCH 1.03"


Další podrobnosti a diskusi ke změnám, jež patch přinesl najdete na našem fóru
"ZDE"


Přidal:Pac!ent ® | Dne: 3.června/2009 | Čas: 20:30 | Zdroj: Ubisoft


:: FAR CRY 2 SERVER Checker + update FC2Serverlauncher

Zdravím Vás,
Komunita hráčů FC-2 se nadále snaží vyvíjet nástroje k snadnějšímu ovládání serveru a jedním z dalších programů pro tento účel je FarCry2Serverchecker který vytvořil člen klanu Call to Arms (C2A) Garnett.

Zde je screenshot uživatelského prostředí Beta verze programu:Program si zde můžete stáhnout.

"Stáhnout FarCryServerchecker"


Pro zajímavost uvádím, že program nese také "českou stopu", jelikož jsem Garnettovi udělal ikonu programu, zde je její náhled v původním rozlišení.Další pozitivní zprávou je, že také Mchat pracuje na nové verzi Extenderu, ale ta zatím nefunguje tak jak má a tak případné podrobnosti později.

No a do třetice všeho dobrého - byla vydána nová verze FarCry2Serverlauncheru, která opravuje chyby předchozí verze, jako např. nemožnosti zadávat příkazy přímo do konzole programu atd.
Update si zde můžete stáhnout.


"Stáhnout FarCryServerLauncher 103_R2"


Já doufám, že se tímto update podaří také vyřešit problémy s padáním serverů FCCZ. Pokusíme se na tom přes víkend zapracovat a tak pokud budou servery vypínány, nebuďte překvapeni. Pochopitelně pokusíme se, aby byly ve večerních "top" časech v provozu.

Přidal:Pac!ent ® | Dne: 19.června/2009 | Čas: 14:30 | Zdroj: C2A/UBI


Nakupujte I7 s Far Cry 2

Zdravím,Jen tak pro zábavu - Tib z fc2 Hungary mě poslal link na toto nakupováníPřidal:Pac!ent ® | Dne: 29.května/2009 | Čas: 23:30 | Zdroj: Tib


TOPlist
Autorská práva vykonává majitel webových stránek. Publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno. Porušení tohoto ustanovení bude mít za následek vymáhání náhrady škody soudní cestou. 2007-2016; farcry2.cz ©