| FARCRY.CZ | FCCZ.FARCRY.CZ | FARCRY2.CZ | MARS.FARCRY.CZ

!! Vítáme vás na novém webu o akční hře FARCRY 2 !! Tento web právě prohlíží

:: K webu
:: FARCRY2FANS.COM
:: INFORMACE
:: GALERIE
:: KE STAŽENÍ
:: WEBY
:: HLAVNÍ POSTAVY ::


Hlavní postavy obecně

Ve hře je 12 12 hlavních postav , z toho 3 ženské a devět můžských. Z devíti mužských postav si může hráč zvolit svojí postavu pro hru. Ty postavy, které po Vašem výběru zbudou, budete v průběhu hry potkávat a spolupracovat s nimi. Vztahy s nimi se dynamicky vyvíjí, pokud je nudíte nebo otravujete, tak Vám nepomohou, pokud si však s nimi vybudujete dobrý vztah, budou Vám velmi užiteční a přijdou Vám například na pomoc když už budete blízko ke smrti apod. Pokud je zabijete (přesto že mají poněkud větší „životaschopnost“ než ostatní postavy nepřátel), nebo jim nepomůžete a budou zabiti nepřáteli, zůstanou už do konce hry mrtví.

Jména hlavních postav
Frank Bilders
Marty Alencar
Paul Ferenc
Andre Hyppolite
Warren Clyde
Yosip Idromeno
Xianyong Bai
Quarbani Sinch
Hakim Echebbi

jména ženských (nehratelných) postav
Michelle
Nasreen
Flora
Frank Bilders

Frank Bilders


Warren Clyde

Warren Clide


Andre Hyppolite

ANDRE HYPPOLITE


Hakim Echebbi

Hakim Echebbi


Marty Alencar

Marty Alencar


Paul Ferenc

Paul Ferenc


Josip Idromeno

Yosip Idromeno

Qarbani Singh

Quarbani

Xianyong Bai

Xianyong Bai


Nasreen Davar

Masreen Davar


Michele

Michele


Flora

Flora


ŠAKAL

ŠakalJeho pravé jméno nikdo nezná. Tento člověk je překupník se zbraněmi původem z USA, který má na svém kontě neuvěřitelný počet mezinárodních zatykačů kvůli obviněním ze všeho možného, od pirátství po porušování zbraňového embarga OSN. „Šakal“ se úřadům vyhýbá už léta a stal se téměř legendou všech, kteří mají zájem o nákup použitého vojenského materiálu.
Šakal je hnací motor celé hry a Váš hlavní terč.
Více informací o příběhu "ZDE"


Vůdce frakce UFLL Addi Mbatuwe

AddiNelítostný silný muž, jenž kdysi stál v čele nelegální Strany pravdy. Mbantuwe se posléze prohlásil za vůdce UFLL (SFSP). Dal dohromady vojáky zbavené volebního práva, rebely a stoupence Angličanů z Bastionu z řad žoldnéřů a vytvořil tak poměrně volnou frakci, kterou vede z klubu v Portu Selao.


Vůdce frakce APR major Oliver Tambossa

OliverBývalý velitel armády Tambossa dal dohromady zbytky vojska a vymohl si disciplínu za využití své gardy hrdlořezů. Pod jeho velením se z APR (SLO) stal významný hráč, který upoutal pozornost vyhnaných zahraničních žoldnéřů. Svou frakci vede z okupovaných kanceláří listu Standarta.


Galerie artworků hlavních postav


TOPlist
Autorská práva vykonává majitel webových stránek. Publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno. Porušení tohoto ustanovení bude mít za následek vymáhání náhrady škody soudní cestou. 2007-2008; farcry2.cz ©