| FARCRY.CZ | WAT-CLAN.COM | FARCRY2.CZ | FARCRY3.CZ |

!! Vítáme vás na webu o akční hře FARCRY 2 !!

:: K webu
:: FARCRY2MAPS
:: INFORMACE
:: GALERIE
:: KE STAŽENÍ
:: WEBY
:: REKLAMAFAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)

:: ARCHÍV NOVINKY PROSINEC 2009 - DUBEN 2010 ::


AI ve Far Cry 2 konečně odemčeny !

Zdravím,

Známý "dekodér" RaZoR ve spolupráci s klanem WGC konečně dosáhl odemčení postav/botů (AI) ve Far Cry 2.
Zatím nemám další informace, kdy by jsme mohli mít potřebný patch k dispozici, ale již teď se můžete podívat na to, jak byli boti použity v mapě, na které se mimochodem hrály finálové zápasy v WGC deathmatch tournament.
Ale už teď se těšíme na to jaká to bude na mapě s botama zábava .. !!!Přidal:Pac!ent ® | Dne: 12. dubna/2010 | Čas: 11:00 | Zdroj:RaZoR&WGC


WGC Deathmatch Tournament 2010

Zdravím,

Americko-Evropský klan hráčů Far Cry 2 WGC zorganizaval na tuto sobotu 27.3.2010 turnaj v deathmatchi.
Do turnaje se přihlásilo 28 hráčů, kteří ve většině případů patří k současné širší špičce ve Far Cry 2 včetně 7 hráčů z české komunity (do níž si dovoluji zařadit i Mr. No..:)).
Celkovou soupisku hráčů pro semifinálová kola a printscreeny z finálových kol naleznete "na našem fóru" v tématu speciálně věnovanému tomuto turnaji.
Ze semifinálových kol se do 12 členého finále podařilo probojovat všem hráčům z české komunity, přičemž Mr. No a Cecik zvítězili ve svých semifinálovových skupinách !
Ve finále jsme bohužel zjistili, že se hraje mapa, kterou jsme v rozpisu podmínek pro turnaj přehlédli a tudíž jsme ji všichni hráli poprvé, což mělo docela zásadní vliv.... Navíc ve druhém finálovém kole došlo ke ztrátě spojení se serverem a tak Cecik, Longer, Scotty a Nugget nebrali za druhé kolo žádný bod...
Ve třetím kole se situace opakovala již jen v případě Cecika ale ztráty bodů za druhé kolo pro všechny čtyři znamenalo konec ambicím na vyšší umístění.

Finální výledek turnaje tedy nakonec vypadal takto:
Vítěz: wgc|Skywalker 80 bodů
#2: wgc|thezohan 78 bodů
#3: FCCZ - Pacient 75 bodů
#4: wgc|sick760 74 bodů
#5: FCCZ Mr. No 65 bodů
#6: Neil27 64 bodů

Kompletní výsledky budou na webu "WGC"

Alespoň mě se tedy podařilo vklínit mezi hráče WGC.
První tři místa byla oceněna medailí WGC a zde je moje bronzová
Jak na ní vidíte, je na ní clan tag FCCZ... Už to tak vypadá, že mě to zůstane...
Možná že je čas se s tím nějak vypořádat, takže pokud má FCCZ zájem o dva "Rebely", mě a Mr.No, tak bych rád využil této příležitosti k návrhu, že už si ty clan tagy necháme..:))

Chtěl bych ještě dodat, že jsem hrdý na to, jaká kvalita hráčů se v této partě sešla a ujistit Vás o tom, že ta medaile patří zrovna tak Vám, jako mě !
A také bych rád poděkoval všem, kteří mě k bronzu gratulovali...!

Domluvili jsme se, že by FCCZ také měl potvrdit svoji roli ve Far Cry 2 komunitě zorganizováním nějakého turnaje, takže Cecik již začla pracovat na konstrukci.
Doufám, že této příležitosti využijí především hráči z ostatních klanů na české scéně, kde je také silná základna a akce se zůčastní.


Přidal:Pac!ent ® | Dne: 28. března/2010 | Čas: 12:00 | Zdroj:WGC


{FCCZ} a GCT UPRISING EVENT
OCENĚNÍ: MEDAILE ZA DRUHÉ MÍSTO

Zdravím,

Náš klan {FCCZ} se přihlásil do ligy GCT UPRISING EVENT, který pořádá klan GCT (gct.clangrid.com).
Do ligy se registrovali nejlepší klany {FCCZ}, TAW – US, TAW – EU, 1139, GCT – I, GCT – II, J&S, WGC, FTW, a WEC, kteří mezi sebou pravidelně hrají zápasy. Klanu {FCCZ} se podařilo do této elitní společnosti proniknout. Chtěl bych tímto poděkovat všem {FCCZ} hráčům, kteří pilně trénují a snaží se dostat naší Českou Republiku na nejvyšší příčku.
Každý klan si měl vybrat svojí domácí mapu. Náš klan si vybral mapu od Pac!enta OMEGU, protože se nám zdá nejlépe postavená a spravedlivá pro oba týmy.

Ostatní klany si vybrali tyto mapy:
GCT – I -> Big Box Inc
GCT – II -> GCT-Uprising
TAW – US -> Garage
TAW – EU -> Myst 4
1139 -> Die vorletzte Bastion
WEC -> Jungle Lab Diamonds
WGC -> WGC_dust2
J&S -> Love Shacks
{FCCZ} -> Omega
FTW -> Golf Cousce

Jak je vidět, tak se tam objevily mapy od Pac!enta :-) (garage, Omega, Golf Course) což je pro nás výhoda, jelikož mapy jsou v rotaci našeho serveru a proto je velmi dobře známe.
Za celý klan {FCCZ} bych chtěl Pac!entovi poděkovat, že dělá ze všech statisíce map TY nejlepší mapy – jak pro náš klan, tak pro ostatní lidi, kteří chodí na {FCCZ} server, jež je dle mého názoru jeden z nejlepších a nejnavštěvovanějších serverů.

GCT UPRISING EVENT se hraje: 06.03/2010 a 13.03/2010.
První den zápasů máme za sebou a musím říct, že se nám opravdu dařilo.
Největší obavy jsme měli snad z konektivity ostatních serverů, jež nám v několika případech opravdu moc nevyhovovala, ale dalo se to vydržet.
Další nevýhoda pro nás byla, že nám chyběl jeden hráč, tak jsme celý turnaj museli odehrát v 5 lidech, ale jak je vidět (viz.: níže tabulka) tak i v pěti lidech se dá uhrát pořádný výsledek. Uvidíme jak to bude dále pokračovat.
Bude to opravdu velký boj o zlato :-)

Aktualizace!


Klanu {FCCZ} se podařilo na turnaji vybojovat krásné druhé místo, když je dokázal předstihnout pouze americký tým TAW-US.
Znamená to tedy defacto vítězství v rámci Evropy! Vnímám to jako úspěch celé české komunity a jsem rád, že {FCCZ} dalo všem jasný signál o tom, že se s námi musí počítat... !
Gratuluji všem, jež se na tomto vítězství podíleli.
Jelikož německý Ubisoft věnoval pořadateli do turnaje několik věcných cen, obdrží {FCCZ} za druhé místo jejich část. Jejich rozdělení mezi zůčastněné provede clan leader po projednání s členy klanu.Tabulka výsledků:

Podrobné výledky všech zápasůPřidal: Cecik | Dne: 8. března/2010 | Čas: 15:00 | Zdroj:{FCCZ}
Aktualizace:Pac!ent ® | Dne: 22. března/2010 | Čas: 10:00 | Zdroj:GTC


Doplněk do editoru map - více objektů

Zdravím,

Jak jsem Vás již před několika dny informoval, hráč Far Cry 2 Chrispy645 našel způsob, jak odemknout pro použití některé skryté objekty do editoru map.
Patří mu za to z několika důvodů veliký dík!
Rozmýšlel jsem se, zda-li to sem dát "obratem" anebo nejdříve vyzkoušet, co všechno je možné. Rozhodl jsem se Vám to tady zpřístupnit, dříve, než jsem měl sám možnost to vyzkoušet, a proto bych Vás chtěl požádat, aby jste používání odemklých objektů drželi v nějaké rozumné míře a nejlepší by bylo, kdyby se nám dařilo případné použití zbraní apod. raději konzultovat.
Není to ještě dostatečně odzkoušené, takže doporučuji opatrnost !!
Stáhněte a rozbalte soubory do umístění instalace hry ( C:\Program Files\Ubisoft\Far Cry 2\Data_Win32).
Je doporučeno provést kopii instalace hry a soubor uložit do ní, aby tím nebyly v originální instalaci, jež používáte pro hru, provedeny změny.

Před použitím souboru si přečtěte přiložené "readme"!!
Byl bych rád, aby se nám dařilo shromažďovat informace a Vaše zkušenosti v již založené "Diskusi na fóru".

Aktualizace č.4:

Dostal jsem právě novou verzi, která
krom objektů odemyká několik kolekcí vegetace:
Jungle Dense Grass, Jungle Riverbank Grass, Jungle Dense Clearing, Jungle Medium, Woodland Dense, Savannah Dense Rocks, Savannah Light Rocks.
Objekty jsou i nadále ve třech nepojmenovaných adresáří a můžete je vidět v kořenu adresářů objektů uplně dole.
Zde jsou printscreeny s původními a pak s přidanými kolekcemi."Patch pro editor"

Přidal:Pac!ent ® | Dne: 11. února/2010 | Čas: 12:00 | Zdroj:Chrispy645


FAR CRY 3 VE VÝVOJI

Zdravím,

Jak uvedl herní webový portál "Computerandvideogames.com" dostalo se nám všem odpovědi na otázku, zda-li se pracuje na další FAR CRY, tentokrát s pořadovým číslem 3.
Tato informace vyplynula z rozhovoru s vývojářem Ubisoftu Kevinem Shorttym, který na dotaz, jestli pracuje na vývoji Far Cry 3 odpověděl:
"Ne, nejsem v týmu vývojářů Far Cry 3, ale vím kdo v něm je a to co dělají vypadá velmi zajímavě!"
Tato informace je první, která samotný vývoj Far Cry 3 potvrzuje, jelikož od doby, kdy se v minulém roce o možnosti Far Cry 3 zmínil další vývojář Ubisoftu Patrick Redding, byly okolo vývoje Far Cry 3 pouze dohady. Patrick Redding tehdy pouze prohlásil, že se "trojka" bude zřejmě odehrávat v Africe, ale nevyloučil ani arktické prostředí. O tom, v jaké fázi práce na Far Cry 3 jsou, v jakém se odehrává prostředí, jaký je předpokládaný termín vydání apod., nebylo zatím řečeno vůbec nic. Serveru Ingamers.com údajně jejich důvěryhodný zdroj prozradil, že se "trojka" v Africe odehrávat nebude, ale zřejmě je potřeba tyto informace zatím brát s rezervou. Prozatím se musíme spokojit s informací o jejím vývoji spekulací o tom, že hra poběží na aktualizovaném DUNIA enginu. Web "Computerandvideogames.com" požádal Ubisoft o komentář, ale vzhledem k tomu, že jsou v mlčení "mistry nad mistry", nelze zřejmě očekávat, že se rychle dozvíme víc. Přesto pokud by se jakákoliv informace obejvila, tak ji tady samozřejmě najdete.
Zatím doufejme v to, že si udělali již na samém začátku "inventuru" toho, co bylo možné oproti Far Cry 2 udělat lépe ...Přidal:Pac!ent ® | Dne: 25.listopadu/2009 | Čas: 18:00 | Zdroj:FCCZ


NEUKLÁDÁNÍ BODŮ V HODNOCENÉ HŘE = PATCH

Zdravím,

Na "oficiálním fóru UBisoftu" uvedl v reakci na stížnost o neukládání bodů v hodnocené hře manager fóra Black Window9 toto:

"Hey guys. I think we need to be patient until next week after the patch is done being tested and is actually released. If it continues after that then we have a problem."

Tedy: "Ahoj chlapi, myslím že musíme vydržet do konce příštího týdne dokud nebude patch hotov, odzkoušen a opravdu vydán. Pokud ten problém bude existovat i potom, tak to pak teda bude problém."

To že Ubisoft opravdu chystá patch/opravu pro tento problém uvedl na fóru 4.2.2010 Mr_Shade, a jeho obsahem bude zřejmě jen řešení ztráty bodů v hodnocené hře po útocích známeho hackera. Tudíž se zřejmě bude jednat o jakousi "bezpečnostní záplatu" od které si raději neslibuji více, snad jen to, aby se tím nepokazilo něco dalšího, jak už to tak někdy bývá... To že se právě neukládají body, je výsledkem jejich "testování", kdy sice o žádné body něpřijdete, ale také žádné nezískáte...

Aktualizace:

XP body z hodnocené hry už by se měli opět správně započítávat včetně doplnění bodů získaných v průběhu víkendu 6. - 7.2.2010.
Přidal:Pac!ent ® | Dne: 7. a 9. února/2010 | Čas: 10:00 | Zdroj:Ubisoft


Nová protipirátská ochrana od Ubisoftu

Zdravím,

Jak uvedl na svém webu herní distributor "Playman", výrobce hry Far Cry, společnost UBISOFT, před několika dny zveřejnila úplné informace o jejich nové protipirátské ochraně, kterou bude obsahovat většina nadcházejících titulů.

Nechci vynášet předčasné soudy, ale po zkušenosti s padajícími servery mám na sliby o funkčnosti serverů poněkud skeptický názor...
Na druhou stranu se však dalo očekávat, že se výrobci her budou snažit najít skutečně funkční ochranu, jež zmírní jejich ztráty při vydávání titulů na PC. Současné ekonomické výsledky jsou pro platformu PC děsivé a výrobci se stále častěji zaměřují primárně na konzole.
Doufejme, že tato opatření pomohou k obratu tohoto vývoje. Za sebe s nimi nemám velký problém, s vyjímkou jednoho, a to navázání CD klíče hry k účtu, jelikož to sice znamená, že například cheateři nebudou moci "operovat" pod dalšími účty, ale také pokud hru prodáte, bude muset kupující používat Váš účet.... Což podle mě srazí "second-handový" prodej k nule.
No ale nechme se překvapit, co všechno to přinese, nebo odnese...
Přidal:Pac!ent ® | Dne: 30.ledna/2010 | Čas: 21:00 | Zdroj:Playman


Das is Liza

Zdravím,
Reportáž z místa srazu českých příznivců Far Cry 2 - chaty Karolínky, místa, kde "operuje" Ládínek & spol, nemohla uniknout naší pozornosti a tak se zde můžete "exclusivně" pokochat hlavní hvězdou - srnkou Lízou ..:))).

"video DAS IS LIZA".Přidal: Pac!ent ® | Dne: 28.ledna/2010 | Čas: 19:00 | Zdroj: Prima TV & chata Karolínka

Moje mapy

Zdravím,
Dovolil jsem si udělat malé video z map, které jsem za dobu mého působení
ve FC-2 udělal, plus z map, na kterých jsem se větší měrou podílel.
Ty necelé čtyři minuty videa reprezentují stovky hodin strávené v editoru a pak především ve hře.
A pokud bych měl násobit i čas všech hráčů, byly by to možná i tisíce.
Chci využít této příležitosti k poděkování za všechny pozitivní reakce a také všem těm, kteří mě požádali o spolupráci na tvorbě mapy, za jejich trpělivost...:) Snad se vždy vyplatila.
Těm co se mé mapy nelíbí, se snad bude líbit lespoň ta muzika ve videu.. :))

Have fun! Love you all !
Přidal: Pac!ent ® | Dne: 17.ledna/2010 | Čas: 19:00 | Zdroj: Vlastní

WINDOWS 7 vs FAR CRY 2 = OPRAVENO !!

Zdravím Vás,


Hráč Far Cry 2 Clover_field z komunity GTC našel opravu problému se stahováním map v menu hry pod operačním systémem Windows 7.
Pro celou komunitu je to samozřejmě skvělá zpráva, jelikož tím není Far Cry 2 odsouzeno k zániku, spojeném s masivním nárustem uživatelů Windows 7.
Co je však téměř tragické je skutečnost, že si tuto opravu musela zajistit samotná komunita hráčů, namísto toho, aby byla zajištěna ze strany vydavatele hry, společností Ubisoft. Tomu nemůže být omluvou ani složitá finanční situace. Zejména z toho důvodu, že hru nadále prodává bez upozornění, že je důležitá funkce hry - tedy stahování uživatelských map, na Windows 7 nefunkční. Celá věc je ještě podržena skutečností, že ten kdo našel řešení tohoto problému jako první, je PMGZED, člen německé komunity hráčů další hry od Ubisoftu ANNO, kde je stahování pod Win7 stejný problém. Ubisoft nebyl ani schopen přenést tuto informaci na oficiální fórum... Jak říká náš přítel Andromaide - "Pathetic... !!"

Problém je ale nakonec vyřešen a dovolil jsem si Vaším jménem autorovi opravy za celou česko - slovenskou komunitu hráčů Far Cry 2 poděkovat.Stáhněte a uložte soubor winhttp.dll do C:/Program files x86/Ubisoft/FarCry2/Bin.
(stejné umístění kde je FarCry2.exe a Editor.exe).

"winhttp.dll"Přidal:Pac!ent ® | Dne: 6.prosince/2009 | Čas: 21:30 | Zdroj: Clover_field -GTC-


Fair Play

Jak jste si už jistě někteří všimli, je posledních pár dní puštěn server bez PB, protože jsme si vzhledem k jeho vice něž rok staré poslední aktualizaci řekli, že pokud je zde tolik lidí s adminstrátorskými právy a dostatečnými zkušenostmi, není důvod, aby za nás server hlídalo ještě něco jiného, co v 90% případů stejně resultuje ve vykopávání poctivých hráčů za ztráty paketů apod. Plně postačí počet vykoplých hráčů za nedodržování pravidel... :)) Důkazem toho, že jsme schopni si čistotu hry na serveru pohlídat je případ z dneška, kdy hráč použil speedhack a byl za něho neprodleně zabanován. Tohoto hráče přidávám také do "Síně hanby" jelikož děláme vše proti veškerému porušování fair-play a podle mého názoru, je nutné všem těmto lidem udělat minimálně pořádnou ostudu. Jen tak se proti nim dá bojovat.
Doufáme tedy, že náš server bude i nadále místem, kde najdete dobré mapy, kde budete moci sledovat statistiky svých výkonů a kde budete potkávat své kamarády, ale také místem, kde se budete moci v rámci možností spolehnout na to, že se hraje čistě ! Pokud by jste měli důkazy v podobě videa, že nekdo zjevně používal cheaty, víte na koho s touto informací můžete obrátit...!

A zde je "video hráče killfate".Přidal: Pac!ent ® | Dne: 10.ledna/2010 | Čas: 20:00 | Zdroj: Vlastní

PF 2010

Chtěl bych dnes jenom poděkovat všem, kteří se zde vyskytují pravidelně za to, že se sem pořád vracíte a udržuje tuhle skvělou partu pohromadě.
Rok 2009 s Far Cry 2 a ve Vaší společnosti, byl alespoň pro mě krásným rokem a já doufám, že rok 2010 nebude horší.

Přeju Vám všem za sebe i za web farcry2.cz
krásné Vánoce a vše nej... nej... do nového roku 2010.Přidal: Pac!ent ® | Dne: 20.prosince/2009 | Čas: 20:00 | Zdroj: Vlastní

Proč je technická podpora Ubisoftu taková...?!?

Zdravím,

Jak uvedl webový portál "hratelně.cz", výrobce hry Far Cry, společnost UBISOFT vykázala za první pololetí fiskálního roku ztrátu ve výši 78 miliónů EUR (2 miliardy korun)...!!!
To je zřejmě odpověď na otázku, proč se na jaře tohoto roku tolik zhoršila technická podpora Ubisoftu.
Ještě v loňském roce, kdy vyšla Far Cry 2 však Ubisoft vykazoval výdělek ve výši 33 milionů eur (840 milionů korun).
Přejmě si, aby Assasin Creed 2 pomohl Ubisoftu z finančních obtíží a byl tak vytvořen dobrý předpoklad k tomu, aby se Far Cry 3 povedlo co nejlépe.
Přidal:Pac!ent ® | Dne: 1.prosince/2009 | Čas: 12:00 | Zdroj:hratelne.cz


TOPlist
Autorská práva vykonává majitel webových stránek. Publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno. Porušení tohoto ustanovení bude mít za následek vymáhání náhrady škody soudní cestou. 2007-2016; farcry2.cz ©